Tato webová stránka využívá soubory cookie. K získání více informací si pročtěte naše zásady používání cookie.

Pokud nesouhlasíte s jejich použitím, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.

O nás

Zanussi – italská značka od roku 1916


V roce 1916 začal mladý podnikatel Antonio Zanussi v severovýchodní Itálii vyrábět sporáky. Brzy vyvinul řadu důmyslných výrobků. V 50. letech 20. století již měla společnost pod vedením Antoniova syna Lina 300 zaměstnanců a byla po celé Evropě známá svými plynovými sporáky, které svou kompaktností, výkonem a snadností používání značně předběhly dobu.

V 80. letech 20. století se značka Zanussi stala součástí skupiny Electrolux AB Stockholm, jejíž investice pomohla společnosti Zanussi pokračovat ve vývoji spotřebičů s italským elegantním designem a kvalitou. Můžete se na ně tedy spolehnout, že vám domácí práce co nejvíce usnadní... a vy si můžete užívat život.
Vše je snadnější – s trochou italské elegance

Postoj společnosti Zanussi je jednoduchý: čas je drahocenný, užívejte si ho! Abychom vám pomohli život plně prožívat, představujeme vám sortiment volně stojících spotřebičů, které byly navrženy tak, aby krásně zapadly do vaší kuchyně nebo koupelny.

Stačí si z našeho překvapivě cenově dostupného sortimentu vybrat spotřebiče, které potřebujete, a ony se postarají o vaše každodenní domácí práce – spolehlivě a stylově – abyste mohli dělat to, co vás opravdu baví. V barevně označených sekcích najdete typy spotřebičů, které hledáte, a názorné přehledy, díky kterým najdete přesně ta pravá řešení, která vám usnadní život... jak jednoduché!

Kontaktujte nás

Vždy vám rádi pomůžeme.

Přejit
Servis a podpora

Problémy se spotřebičem? Navštivte sekci Servis a podpora.

Přejit

Navštivte naše prodejce a prohlédněte si naše spotřebiče

Najít obchod
Sídlo společnosti:

AB Electrolux
S:t Göransgatan 143
SE-105 45 Stockholm, Švédsko