Skvělé výsledky díky páře

Skvělé výsledky díky páře

Vláčné briošky i lahodný pita chléb snadno a rychle

Používáte-li při pečení páru, vaše pokrmy budou mít křupavější kůrku, živější barvy a uvnitř budou vláčné a nadýchané. S funkcí přímé dávky páry dodáte vašim pečeným jídlům dokonalou chuť i barvu, aniž byste je připravili o cenné živiny. To vše pouhým stisknutím tlačítka.

Pečte chléb jako pekař

Naše multifunkční trouba PlusSteam bez potíží zvládne upéct chléb nebo dezert i grilovat a péct maso jako běžná trouba. Její kouzlo spočívá v tom, že k pokrmu přidá dávku páry. Každý bochník chleba, každá houska nebo focaccia tak budou chutnat jako z vaší oblíbené pekárny.

PEČENÍ S TROUBOU PLUSSTEAM

 • 1
  KROK 1

  Před zapnutím trouby nalijte na dno vnitřku trouby 100 ml vody.

 • 2
  KROK 2

  Zvolte funkci Pravý horký vzduch / S párou a zapněte troubu při správné teplotě.

 • 3
  KROK 3

  Stisknutím tlačítka S párou přidejte páru a sledujte, jak se váš moučný pokrm peče! Snadné.

alt text

Snadná cesta k perfektní chuti

Příprava pokrmů je díky páře snadná a zábavná. Vyzkoušejte naše recepty, které vám pomohou využít vaši parní troubu na maximum. Užívejte si křupavé bagety i lahodný pita chléb, který bude skvěle chutnat s vaším oblíbeným dipem.

#SNADNETIPY S PÁROU

Nevyhazujte peníze za pečivo. Raději dodejte chlebu ze včerejška vláčnost a skvělou chuť pomocí dávky páry. Pochutnáte si a nebudete muset plýtvat jídlem.

PŘÍPRAVA JÍDLA POMOCÍ PÁRY MÁ VĚDECKÉ ZÁKLADY

Správné množství vlhkosti ve spojení s tradičním horkovzdušným ohřevem zajistí dokonalé vykynutí a upečení libovolného druhu těsta. Pečte koláče, chleba, muffiny nebo croissanty bez obav o výsledek.