Pokroucené plechy na pečení / pečicí formy do trouby

Naposledy aktualizován 07.11.2019 11:39

Problém

  • Pokroucené plechy na pečení / pečicí formy do trouby. Mohou se pokroutit/deformovat, jsou-li vystaveny tlaku, extrémně vysokým/nízkým teplotám nebo nestejnému ohřevu.

Platí pro

  • Vestavná trouba
  • Volně stojící sporák

Řešení

1. Ve vzácných případech se mohou plechy ne pečení nebo pečící formy zdeformovat nebo pokroutit při ohřevu a po ochlazení se vrátí do původního tvaru.

2. Chcete-li zabránit pokroucení nebo deformaci plechů na pečení anebo pečících forem, položte pečící plechy rovnoměrně, používejte příslušné tvary na kulatou pizzu nebo podobná jídla a pokládejte je mřížku, a pokud je v receptu vyžadována předehřátá trouba, nikdy při předehřátí nepoužívejte pečící plechy. 

3. Do pečících plechů anebo pečících forem nedávejte studenou vodu, aby nedošlo k deformaci.

4. Pokud chcete vyměnit pokroucené nebo deformované pečící plechy anebo pečící formy, navštivte náš internetový obchod.

Objednejte si servis
Objednejte si servis

V oblasti, ve které se nacházíte, nabízíme službu Fixní cena opravy. O opravu se postarají kvalifikovaní servisní technici Electrolux. Spotřebič nejprve zkontrolujeme, poruchu vyřešíme a v případě potřeby vyměníme součástky a díly. To vše již za 4490 Kč pro pračky, sušičky, myčky a vestavěné kávovary nebo 3490 Kč pro chladničky, desky, sporáky, trouby a mikrovlnné trouby, digestoře.

Náhradní díly a příslušenství
Náhradní díly a příslušenství

Vyhledejte si originální náhradní díly pro váš spotřebič v našem e-shopu a nechte si je doručit přímo domů.