Detaily produktu

S chladničkou Bright Series 20 OptiSpace získáte prostorný vnitřek s místem pro velké předměty, jako je například dort, a vysoké předměty jako jsou láhve. Můžete také vytvořit více místa díky snadno vyjímatelným policím a zásuvkám.

Benefity

V chladničce OptiSpace najdete prostor i pro vysoké a velké předměty

OptiSpace je chladnička, která je navržena tak, aby nabídla mnoho funkčních úložných prostorů. Zásuvky chladničky lze snadno vyndat a znovu vložit tak, aby odpovídaly vašim specifickým potřebám.

Zanussi - Volně stojící chladnička - ZXAN13FW0

Klid s pětiletou zárukou

Díky pětileté záruce (po registraci na zanussi.cz) na motor (kompresor) můžete být zcela bez obav. Záruka se vztahuje na všechny škody způsobené bežným provozem.

Zanussi - Volně stojící chladnička - ZXAN13FW0

Snadné uložení potravin v zásuvce na zeleninu

Větší a delší kusy ovoce nebo zeleniny snadno uložíte do prostorných zásuvek na zeleninu, které jsou přes celou šířku chladničky.

Zajistěte stabilitu díky bezpečnostnímu sklu

Všechny police jsou vyrobeny z pevného, odolného bezpečnostního skla, které bez problému unese i těžší předměty.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Potřebujete pomoci?

Na naší stránce podpory si můžete přečíst rady a tipy a získat pokyny, které vám pomohou váš problém rychle vyřešit.

Koupit náhradní díly

Vyberte si originální náhradní díly na našem e-shopu a my vám je doručíme až domů.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete s čímkoli poradit nebo chcete objednat servis, jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo poslat zprávu.

Mějte svůj spotřebič pod kontrolou

Zaregistrujte svůj spotřebič Zanussi a získejte snadný přístup k manuálům, nákupním informacím, zárukám a servisu - kdybyste je někdy potřebovali. Získáte také přístup k návodům, díky kterým se naučíte, jak co nejlépe používat naše spotřebiče.

Zaregistrovat spotřebič Zanussi