USNADŇUJEME ŽIVOT. OD ROKU 1916.

ZJEDNODUŠUJEME DOMÁCÍ PRÁCE

Vášnivě usilujeme o to přicházet s praktickými a účinnými řešeními, jejichž použití je snadné. Vše, co děláme, v sobě snoubí italský design s kvalitou.

NAŠE HISTORIE

V roce 1916 začal mladý podnikatel Antonio Zanussi v severovýchodní Itálii vyrábět sporáky. Brzy vyvinul řadu důmyslných výrobků. Od té doby společnost Zanussi plnila na poli domácích spotřebičů průkopnickou roli. Přišla s inovacemi, jako byl první plynový sporák a také první chladnička s automatickým odmrazováním. Stejně jako před 100 lety, i dnes je základním kamenem našeho úspěchu důmyslný italský design.

VŠE JE NYNÍ SNAZŠÍ.

Za posledních 100 let jsme přišli s několika důmyslnými nápady, jejichž základem bylo jediné: nabízet výrobky, které vám co nejvíce usnadní život. Díky pračkám o objemu XXL jsme snížili četnost praní a kuchyni jsme vybavili troubami, které vám ušetří mnoho dřiny a vyčistí se samy. Zjednodušujeme domácí práce a vy se tak můžete více věnovat přátelům a rodině.

DESIGN A INOVACE

Díky dokonalému snoubení techniky a designu společnost Zanussi vyvíjí spotřebiče, které předbíhají svoji dobu. Snažíme se usnadnit vám život v rámci celé řady kategorií, jako jsou chladničky, sporáky, trouby, odsavače par a varné desky, pračky a sušičky.

VÝVOJ NAŠICH VÝROBKŮ

Za posledních 100 let se odehrálo mnohé. Přesvědčte se, jak se naše výrobky vyvíjely s cílem co nejvíce vám usnadnit život.

OD HODIN K SEKUNDÁM

Naše varné desky jsou v průběhu let stále rychlejší a rychlejší. Nejprve jsme v roce 1916 uvedli na trh plynový sporák. Šálek čaje jste si tak mohli připravit stisknutím tlačítka, což bylo rozhodně rychlejší než pokácet strom. Posuňme se do roku 2000, kdy jsme na trh uvedli naši indukční varnou desku. Je rychlejší, bezpečnější, energeticky úspornější a dlouhé čekání na vařící vodu je nyní minulostí.

OD OHNĚ K PÁŘE

Usnadňovat pečení bylo pro společnost Zanussi vždy to nejdůležitější. V roce 1916 sám Antonio Zanussi vyrobil naši první ocelovou troubu, která přinášela lepší výsledky pečení než příprava na otevřeném ohni. Dnes můžete s troubou Zanussi přeměnit vaši kuchyni na pekárnu. S naší troubou Direct Steam připravíte pomocí malé dávky páry dokonalou kůrku a, až budete hotovi, trouba se dokonce pouhým stisknutím tlačítka sama vyčistí. Snadné.

OD KUSŮ LEDU K CHLADNIČKÁM S MRAZNIČKOU

Před lety jste k uchování potravin v čerstvém stavu potřebovali sklep nebo jste museli mít po ruce několik velkých kusů ledu. Trvalo to až do 50. let 20. století, než se díky elektrické chladničce stalo skladování potravin praktickým. Nyní přicházíme s chladničkou TwinTech, která na poli uchovávání čerstvých potravin představuje to nejlepší. Chladnička i mraznička mají samostatný proud vzduchu a vaše potraviny tak zůstanou čerstvé a chutné po delší dobu.

OD JEDNOTLIVÝCH KUSŮ PRÁDLA PO 10 KG NAJEDNOU

Způsob, jakým pereme prádlo, se za posledních 100 let radikálně změnil. Tehdy to byla práce téměř na plný úvazek. Namočit, drhnout, namočit, drhnout, vyždímat, pověsit na věšák, čekat, hotovo. Ale dnes s pračkou LINDO300 zvládnete vyprat dresy celého fotbalového týmu najednou. To je celých 10 kg prádla, které vyperete pouhým stisknutím tlačítka. Pro vás to znamená méně času stráveného praním a více času na zábavu. Snadné.