Detaily produktu

S chladničkou Bright Series 20 OptiSpace získáte prostorný vnitřek s místem pro velké předměty, jako je například dort, a vysoké předměty jako jsou láhve. Můžete také vytvořit více místa díky snadno vyjímatelným policím a zásuvkám.

Benefity

V chladničce OptiSpace najdete prostor i pro vysoké a velké předměty

OptiSpace je chladnička, která je navržena tak, aby nabídla mnoho funkčních úložných prostorů. Zásuvky chladničky lze snadno vyndat a znovu vložit tak, aby odpovídaly vašim specifickým potřebám.

Zanussi - Volně stojící chladnička - ZEAN11EW0

Čtyřhvězdičkový mrazicí oddíl v chladničce

Zmrazujte potraviny bezpečně i v chladničce. Čtyřhvězdičkový mrazicí oddíl vám umožňuje bezpečně zmrazit vaše čerstvé potraviny až na -18 ºC i uvnitř chladničky. Ideální pro účinné zmrazování menšího množství potravin nebo polotovarů.

Zanussi - Volně stojící chladnička - ZEAN11EW0

Klid s pětiletou zárukou

Díky pětileté záruce (po registraci na zanussi.cz) na motor (kompresor) můžete být zcela bez obav. Záruka se vztahuje na všechny škody způsobené bežným provozem.

Podpora

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Potřebujete pomoci?

Na naší stránce podpory si můžete přečíst rady a tipy a získat pokyny, které vám pomohou váš problém rychle vyřešit.

Koupit náhradní díly

Vyberte si originální náhradní díly na našem e-shopu a my vám je doručíme až domů.

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete s čímkoli poradit nebo chcete objednat servis, jsme tu pro vás. Můžete nám zavolat nebo poslat zprávu.

Mějte svůj spotřebič pod kontrolou

Zaregistrujte svůj spotřebič Zanussi a získejte snadný přístup k manuálům, nákupním informacím, zárukám a servisu - kdybyste je někdy potřebovali. Získáte také přístup k návodům, díky kterým se naučíte, jak co nejlépe používat naše spotřebiče.

Zaregistrovat spotřebič Zanussi