Oprava spotřebiče

Věděli jste, že drobné potíže můžete vyřešit i bez objednávání servisu? Začněte tím, že níže vyberete problém, se kterým se potýkáte.

Vyberte si typ opravy

issue-electrolux-dark

Velké spotřebiče

Opravu své pračky, sušičky, trouby, varné desky, myčky nebo lednice můžete sjednat prostřednictvím našeho zákaznického centra.

Při komunikaci s operátorem budete potřebovat následující údaje: 

  • Datum zakoupení spotřebiče
  • Číslo modelu nebo výrobní číslo (PNC) – najdete ho na výrobním štítku u každého spotřebiče
  • Spotřebič musí být zaregistrován

Objednávejte telefonicky na: 
261 302 261 
nebo e-mailem na 
zakaznicke.centrum
@electrolux.com

issue-electrolux-dark

Malé spotřebiče

V případě problémů s malými spotřebiči, jako jsou vysavače, robotické vysavače, varné konvice, toastery apod., využijte náš vyhledavač vybraných servisních středisek po celé České republice.

issue-electrolux-dark

Fixní cena opravy

Objednejte si servis velkých spotřebičů za fixní cenu, ke které nebudou účtovány žádné další poplatky a náklady. Cena zahrnuje příjezd technika a opravu spotřebiče s použitím originálního náhradního dílu.

Cena opravy: 3 990 Kč s DPH

Objednávejte na čísle: 261 302 261

Podmínky

Obchodní pravidla

Osobní údaje

Záruční podmínky 

shop-with-confidence-elux

Pozáruční servis

Nabízíme vám autorizovaný pozáruční servis s garancí použití originálních náhradních dílů. Pokud během opravy nastane nenadálá situace, jsme vám plně k dispozici a pomůžeme vše vyřešit k vaší spokojenosti.

Objednávejte na čísle: 
261 302 261

Precizně vyrobené – odborně opravené

Nikdo nezná váš spotřebič lépe než my. Můžete se proto spolehnout, že vám poskytneme ty nejlepší možné služby, kdykoli budete potřebovat. To je náš příslib. Všichni naši servisní technici po celé republice jsou vyškolení na mimořádně vysoké úrovni. Vaše spotřebiče vám zpříjemňují domov a my vynaložíme veškeré úsilí, aby se na tom nic nezměnilo.  

technician repairing an electrolux washing machine

Proč si vybrat opravu s fixní cenou?

  • Naše lokální servisní týmy jsou odborníci na veškeré spotřebiče Zanussi – od sušiček prádla až po myčky nádobí.
  • O ceně za opravu vás budeme informovat již v průběhu rezervace servisních služeb, tzn. před návštěvou technika.  
  • Naši autorizovaní servisní technici nabízejí rychlé a profesionální služby. Postarají se o to, abyste měli spotřebič už po první návštěvě znovu plně funkční a připravený k používání.

Oprava a ochrana v kvalitě Zanussi

My jako výrobci jsme si jistí, že naše výrobky jsou spolehlivé a vyrobené v nejvyšší kvalitě. Chceme, abyste byli se svými spotřebiči spokojeni ještě mnoho let.

Díky naší rozšířené záruce si můžete užívat bez starostí o rok déle. Ani po uplynutí standardní záruční doby nemusíte mít žádné obavy. Používejte své spotřebiče naplno a spolehněte se na naše služby.