Objevte dokonalou troubu

Objevte dokonalou troubu

Od křupavého pečiva po šťavnatý roastbeef

Kvalitní a spolehlivá trouba je středobodem každé kuchyně. S námi objevíte tu správnou.

Prostor a umístění

Kolik prostoru máte k dispozici? Pro umístění trouby potřebujete alespoň 60 centimetrů na šířku i do hloubky. Podle toho, kolik prostoru máte k dispozici do výšky, můžete vybírat mezi kompaktní, samostatnou nebo dvojitou troubou. Můžete je zkombinovat, porovnat a vybrat z celé řady možností. Kompaktní trouby jsou 45 centimetrů vysoké. Výška standardní trouby činí 60 centimetrů. Trouby s velkým objemem mají výšku od 72 do 80 centimetrů. #SnadnýTip: Vestavná trouba s výkyvnými dvířky vám umožní stát blíže, abyste do ní i v malé kuchyni mohli snadno a pohodlně vkládat oblíbené pokrmy.

KAPACITA

Hostíte často početnější návštěvy? Objem trouby se měří v litrech – čím větší hostina, tím větší objem budete potřebovat. Pro domácnosti o čtyřech a více osobách nebo pro velké jedlíky bude vhodná trouba s objemem 70 a více litrů. Kapacita od 40 do 70 litrů vystačí pro tři až čtyři hladové žaludky. Objem 35 až 40 litrů pak bude ideální pro nadšené vaření pro jednu až dvě osoby. #SnadnýTip: Chcete-li si při přípravě jídla užívat větší svobodu, vyberte si troubu s vyjímatelnými rošty.

VAŘENÍ

Jaké metody přípravy jídla máte v oblibě? V parní troubě můžete díky páře připravovat pokrmy s ještě výraznější chutí a strukturou, nad kterými se vám budou sbíhat sliny. Trouba se samostatným grilem vám poskytne více prostoru k přípravě, což se skvěle hodí při přípravě většího množství jídla. V konvenční a horkovzdušné troubě je tato příprava masa snadná, ale s parní troubou dosáhnete výsledků, které vás ohromí. Horkovzdušná trouba zase zajišťuje rovnoměrnější pečení a posune chuť a strukturu vašeho pečiva a moučníků na novou úroveň. Zaujaly vás všechny zmíněné funkce? Multifunkční trouba zvládne všechny výše uvedené činnosti a parní programy navíc pokrmům dodá dokonalou chuť a strukturu.

ČIŠTĚNÍ

Zaměřte se na funkce, které urychlují a usnadňují čištění trouby, aby vám zbylo více času na věci, které vás baví. Samočisticí pyrolytické trouby spálí veškeré nečistoty, které v troubě zůstanou. Zbyde po nich pouze prach, který snadno setřete vlhkým hadříkem bez použití jakýchkoliv čisticích prostředků. Modely s katalytickou vložkou pohlcují mastnotu i tuk a lze je po opakovaném použití jednoduše vyměnit. #SnadnýTip: Povrchová úprava proti otiskům prstů nejen skvěle vypadá, ale také vyžaduje méně péče.

Už víte, jak na to? Tak se pusťte do výběru!

Prohlédněte si naši řadu trub ve velikostech M, L, XL a XXL. Grilujte, pečte a opékejte v multifunkční troubě. Nebo jděte o krok dál s parní troubou, která vašim pokrmům dodá uvnitř šťavnatost a křupavost zvenčí.

Pečte chléb jako pekař

Naše multifunkční trouba PlusSteam bez potíží zvládne upéct chléb nebo dezert i grilovat a péct maso jako běžná trouba. Její kouzlo spočívá v tom, že k pokrmu přidá dávku páry. Každý bochník chleba, každá houska nebo focaccia tak budou chutnat jako z vaší oblíbené pekárny.