PRŮVODCI NÁKUPEM SPOTŘEBIČŮ ZANUSSI

PRŮVODCI NÁKUPEM SPOTŘEBIČŮ ZANUSSI

Udělat to správné rozhodnutí? Snadné.

Ať už si zařizujete kuchyni snů, nebo jen nahrazujete spotřebič, který už dosloužil, s našimi praktickými nákupními rádci určitě nesáhnete vedle.

Najděte pračku, která vás nezklame

Vybíráte novou pračku? Zvažte, kolik prostoru máte k dispozici, jak často a jaký objem prádla perete i z jakých materiálu jsou nejčastěji vaše oděvy. Volba pak bude snadnější.

Pomůžeme vám najít dokonalou sušičku. Snadno

Při výběru se zaměřte na to, jak často sušíte, jaké materiály převažují ve vašem šatníku a jak složitě se vaše oděvy žehlí. Rádi vám poradíme.

NAJDĚTE SVŮJ DOKONALÝ ODSAVAČ PAR

Které aspekty je třeba zvážit při výběru vhodného odsavače par? Zamyslete se, jaký typ jídel nejčastěji vaříte, a myslete také na velikost vaší kuchyně. S rozhodováním vám pomůže náš praktický průvodce nákupem.

Najděte ideální troubu

Trouba je středobodem vaší kuchyně. To platí, ať už vaříte pro celou velkou rodinu, nebo jen pro dva. S naším návodem si tu pravou troubu vyberou milovníci pečení i grilování.

Vyberte si perfektní varnou desku

Je pro vás důležité snadné čištění varné desky? Preferujete především rychlý ohřev? Parametrů, na kterých záleží, je celá řada. Proto vám s výběrem rádi pomůžeme.

Vypátrejte dokonalou chladničku s mrazničkou

Bez chladničky s mrazničkou byste se v kuchyni obešli jen těžko. Vybrat tu správnou ale může být oříšek, proto se můžete inspirovat v našem průvodci nákupem.

Objevte ideální myčku nádobí

Programy by měly odpovídat typu nádobí, které nejčastěji myjete. Dalšími kritérii jsou umístění, kapacita nebo spotřeba energie. Poradíme vám, na co se zaměřit.

Objevte dokonalý vysavač

Pro dokonalý úklid potřebujete výkonný vysavač. Poradíme vám, jak vybrat ten správný, abyste si mohli užívat pohodlí čistého domova.