Objevte dokonalý vysavač

Objevte dokonalý vysavač

DOKONALÁ VYVÁŽENOST

Pro dokonalý úklid potřebujete výkonný vysavač. Poradíme vám, jak vybrat ten správný, abyste si mohli užívat pohodlí čistého domova.

Sáčkový, nebo bezsáčkový?

Chcete, aby byl prach neprodyšně uzavřen v hygienickém sáčku, který není třeba každou chvíli vysypávat? Vyberte si sáčkový vysavač. Pokud chcete ušetřit za sáčky nebo nechcete, aby vám došly, zvolte bezsáčkový vysavač.

DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Každý, kdo má doma psa nebo kočku, dobře ví, jak obtížný je boj se zvířecími chlupy. Těžko se odstraňují zejména z koberců, čalounění a dalších tkanin. Nejlepším řešením, jak zachycené chlupy odstranit, je pořízení vysavače s turbo hubicí. Ten se postará také o hloubkové čištění a péči o koberce.

KOMPAKTNÍ NEBO PLNÁ VELIKOST?

Pokud ve vaší domácnosti není o prostor nouze, vyberte si vysavač s velkou kapacitou, abyste nemuseli příliš často měnit sáček nebo vyprazdňovat zásobník na prach. V malém bytě je zásadní, kolik prostoru potřebujete na uložení vysavače. Pokud doma nemáte místa nazbyt nebo máte hodně schodů, po kterých musíte vysavač nosit, může pro vás být chytrou volbou kompaktní vysavač.

POVRCHY

Vyberte si vysavač s hubicí, která bude kompatibilní se všemi typy podlah ve vaší domácnosti. Pokud máte koberce, použijte turbo hubici s otáčivým kartáčem, který vysavači pomáhá uvolňovat prach a nečistoty. Převažují-li u vás dřevěné podlahy nebo dlaždice, použijte hubici na tvrdé podlahy, protože je účinná, ale zároveň šetrná k podlaze, takže ji neodře. Kombinované neboli „standardní“ hubice můžete přizpůsobit koberci i tvrdé podlaze.

Nastal čas pro výběr toho pravého vysavače

V naší nabídce najdete vysavače vhodné do každé domácnosti. Máte zvířecího kamaráda, rozlehlý byt nebo naopak minimum místa nazbyt? Společně určitě najdeme řešení.